Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 26,67 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,56 HRK
Turecká lira  EUR 7,70 TRY
Americký dolar  EUR 1,12 USD

Zobraziť všetky »

Disneyland a akvárium v Paríži

Destinácia: Francúzsko, Ile-de-France (Paríž)
Kód zájazdu: 1071816
Cena od: 249 €
Príplatky od: 0 €
Poznávacie zájazdy
Pre rodiny s deťmi

Výber termínu

24.08.2020 4 dni 249 € +0 € autobusová
26.09.2020 4 dni 249 € +0 € autobusová

Popis zájazdu

Rámcový program zájazdu:
1. deň:

V skorých ranných hodinách odchod z Bratislavy do Brna (2.nástupné miesto). Cesta cez Nemecko do Francúzska. Príchod večer , ubytovanie.


2. deň:

Raňajky. Bývať budeme v oblasti Trocadera a Eiffelovej veže, kde budeme mať možnosť návštevy zrekonštruovaného parížskeho akvária, ktoré sa nachádza v tesnej blízkosti Seiny a Eiffelovej veži. Akvárium bolo zariadené v roku 1867 pre svetovú výstavu a bolo niekoľkokrát zrekonštruované a znovu otvorené v roku 2006. Po prehliadke prejdeme cez most k Eiffelovej veži a ďalšie príjemné chvíľky môžeme stráviť pri výlete loďou po Seine s neobvyklým pohľadom na známe pamiatky. Alternatívne budeme mať možnosť návštevy vodného Aquaboulevard. Po výlete loďou sa nám naskytne príležitosť k návšteve Eiffelovej veže (nutné objednať pri rezervácií). Okružná jazda Paríža sa vrátime na ubytovanie.


3. deň:

Po raňajkách nás čaká celodenný pobyt v zábavnom parku Disneyland alebo v parku Walt Disney Studios, poprípadne v oboch. Pri návšteve Disneylandu navštívime cez 50 fantastických atrakcií , prehliadok a predstavení. V neskorých večerných hodinách odchod domov, nočná jazda cez Nemecko.


4. deň:

Návrat do Brna v dopoludňajších hodinách a následne transfer do Bratislavy.

Základná cena zahŕňa:
autobusovú dopravu, 2 x ubytovanie, 2 x raňajky, sprievodcovské služby.

Základná cena nezahŕňa:
Disneyland vstupenka dospelý 53€, Disneyland dieťa vstupenka 48 €, Walt Disney studio dospelý 53 €, Walt Disney Studio dieťa 48 €, Akvárium dospelý 23€, Akvárium dieťa 18€, Záloha na Eiffelovú vežu-na mieste doplatok 16-26 €(osoba/pobyt) 8,-€, výlet loďou 13€, komplexné cestovné poistenie.

Poznámky a informácie:
CK si vyhradzuje právo zmeny programu.


Názor CK:
Novinka roku 2020! Podťe s nami a Vašimi ratolesťami do vytúženého Disneylandu!

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:

Telefón:

Text: