Krajiny

Zobraziť všetky »

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,85 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,53 HRK
Turecká lira  EUR 10,05 TRY
Americký dolar  EUR 1,21 USD

Zobraziť všetky »

Game of Thrones

Destinácia: Viac destinácií
Kód zájazdu: 1105433
Cena od: 998 €
Príplatky od: 0 €
Poznávacie zájazdy
Zábava

Výber termínu

26.06.2021 4 dni First Minute 998 € +0 € odlet: Viedeň letecká
25.09.2021 4 dni First Minute 998 € +0 € odlet: Viedeň letecká

Popis zájazdu

Program:


1. deň:
Odlet z Bratislavy a prílet do metropoly Írska, Dublinu. Po prílete nás čaká presun k našej prvej zastávke, zámok Ward. Ten slúžil ako ikonické pozadie pre vznešený domov, Winterfell. Postavený bol v 18. storočí a kombinuje gotické a klasické architektonické štýly. Následne sa presunieme do reštaurácie Cuan. Nečakane sa ocitneme v svete Game of Thrones, kde nás čaká kráľovská banketová hostina. Chcete byť Cersei, Ned Stark či John Snow? Dnes to bude možné. Budeme sa môcť prezliecť za svoje obľúbené postavy a s využitím všetkých rekvizít nás čaká nezabudnuteľný večer. Ubytovanie v Belfaste.

2. deň:
Po raňajkách smerujeme na sever od mesta, do nádhernej oblasti Antrim. Prejdeme sa po ikonickej kráľovskej ceste Dark Hedge, z ktorej stromy vytvárajú jedinečný prírodný tunel. Neskôr navštívime jaskyňu Cushendun, kde Milisandra porodila vražedný tieň a nádherný výhľad na Železné ostrovy sa nám naskytne na Larrybane Quarry. Poobede navštívme zámok rodiny Theona Greyjoya, Dunluce a následne sa vrátime do Belfastu.

3. deň:
Po raňajkách opäť opúšťame mesto. Našou prvou zastávkou bude Inch Abbey, nádherné zrúcaniny pri ktorých sa zhromaždila severská armáda pod vedením Robba Starka. Neskôr nás čaká voľný čas na prechádzku v čarovnom lese Tollymore, kde sa Ned Stark v úplnom úvode seriálu stretol s osirelými vlkmi. Atmosféra tohto miesta je jedinečná a my sa budeme cítiť ako súčasť seriálovej rodiny. Následne sa vrátime do Belfastu kde si doprajeme individuálne voľno na spoznanie tohto industriálneho centra z Viktoriánskej éry. Odporúčame návštevu baru The Dark Horse. Dokonalý záver nášho spoločného dobrodružstva v štýle Game of Thrones.

4. deň:
Posledné raňajky v metropole Severného Írska a následný presun do Dublinu. Z tadiaľto nás čaká už len spiatočný let do Bratislavy.


Ubytovanie:
3* hotel

Stravovanie:
 Raňajky, 1 x banketová večera 

Doprava:
Letecká


Celková cena zahŕňa:
Leteckú dopravu, servisné poplatky, 3 x ubytovanie v hoteli 3* s raňajkami, 1 x banketovú večeru Game of Thrones v reštaurácii Cuan, autokarovú dopravu počas programu, vstupy uvedené v programe, sprievodcu CK.

Celková cena nezahŕňa:
Stravu a nápoje mimo uvedenej, cestovné poistenie. Doplatok za 1/1 izbu 170 EUR, za 2 x trojchodovú večeru 62 EUR   

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:

Telefón:

Text: