Kurzový lístok

Berjaya Langkawi Beach Resort

Destinácia: Malajzia, Kedah, Langkawi (ostrovy)
Kód zájazdu: 1144146
Cena od: 1 549 €
Príplatky od: 299 €
Pobytové zájazdy
Exotika
Golf
Potápanie

Výber termínu

29.10.2021 10 dní Last Minute 1 549 € +299 € odlet: Viedeň letecká

Popis zájazdu

Program

1: ODLET Z PRAHY (VIEDNE)
Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom a let do Kuala Lumpur.

2: KUALA LUMPUR
Raňajky. Dopoludnia prehliadka búrlivo sa rozvíjajúceho Kuala Lumpur s návštevou námestia Merdeka, Národnej mešity, železničného nádražia v maurskom štýle, paláca sultána Abdula Samada. Mestu dnes dominuje televízna veža a tzv. dvojčatá firmy Petronas. Večer odporúčame návštevu niektorého z miestnych trhovísk.

3: KUALA LUMPUR
Raňajky. Doobeda prehliadka búrlivo sa rozvíjajúceho Kuala Lumpur s návštevou námestia námestia Merdeka, Národnej mešity, železa ničiaceho stanicu v maurskom štýle, palác Sultána Abdula Samada. Mestu dnes dominuje televízna vež a tzv. dvojčatá firmy Petronas - najvyšší mrakodrap našej planéty. Večer odporúčame návštevu niektorého z miestnych večerných trhovísk.

4: KUALA LUMPUR - LANGKAWI
Raňajky. Transfer na domáce letisko Sabang, odlet na ostrov Langkawi. Transfer do hotela, ubytovanie.

5 - 8: LANGKAWI
Raňajky. Pobyt v hoteli podľa výberu. Voľný program. Možnosť výletov po ostrove. Odporúčame výlet na ostrov v národnom morskom parku Palau Payar s bohatým podmorským životom, okruh ostrovom s návštevou najväčších pozoruhodností – vodopádov Temurun, strediska ľudových remesiel Budaya a Galérie Perdana Menteri, prípadne návšteva akvária na Pantai Tengah.

9: LANGKAWI - KUALA LUMPUR
Raňajky. Transfer na letisko, odlet do Kuala Lumpur, transfer na medzinárodné letisko, odlet do Prahy/Viedne.

10: PRÍLET DO PRAHY (VIEDNE)
Prílet do Prahy (Viedne).

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.

Cena zahrnuje:
leteckú dopravu Praha - Kuala Lumpur - Praha s prestupmi (možnosť odletu z Viedne na vyžiadanie, možný príplatok)
leteckú dopravu Kuala Lumpur - Langkawi - Kuala Lumpur
transfery klimat. minibusmi
2 x nocľah s raňajkami v Kuala Lumpur
poldenný okruh v Kuala Lumpur
5 x nocľah s raňajkami v hoteli podľa výberu na Langkawi

Cena nezahrnuje:
letiskové taxy - viď cenník
turistickú odletovú taxu v Kuala Lumpur (cca 30,- USD)
poistenie ECP 5,- EUR/osoba/deň
fakultatívne výlety

Berjaya Langkawi Beach Resort

TV práčovňa, čistiareň bicykle jacuzzi, vírivka kajak, kanoe potápačské centrum, lekcie potápania windsurfing, surf biliard konferenčná miestnosť ajurvéda masáž sauna fitness centrum golfové ihrisko tenis internet, WiFi vodné športy na pláži detské ihrisko chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén

Popis:
veľmi kvalitný rezort s 502 izbami (chatky alebo vodné bungalovy) sa rozprestiera v bezprostrednej blízkosti Andamanského mora a tropického dažďového pralesa.

Vybavenie:
niekoľko reštaurácií s medzinárodnou i miestnej kuchyňou, bary, bazén, jacuzzi, fitnes centrum, ayurvédskej kúpele, konferenčné sály, internet, zmenáreň, detské ihrisko, obchod so suvenírmi, práčovňa, nočný klub.


Vybavenie izieb:
individuálne nastaviteľná klimatizácia, telefón, TV, trezor, fén, minibar, kávovar, WC s kúpeľňou alebo sprchou, balkón s výhľadom na more alebo do tropickej záhrady.
Ubytovanie vo vyššej kategórií za príplatok.


Stravovanie:
raňajky formou bufetu.  


Zábava a šport:
vodné športy (windsurfing, kanoe, plachtenie), osvetlené tenisové kurty, masáže, sauna, požičovňa bicyklov a kajakov, gulečník, turistika do džungle, lodné výlety. Neďaleko golfové ihrisko a potápačské centrum.  

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:

Telefón:

Text: