Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 24,36 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,54 HRK
Turecká lira  EUR 28,92 TRY
Americký dolar  EUR 1,06 USD

Zobraziť všetky »

Lurdy - pútnický zájazd

Destinácia: Francúzsko, Occitánia, Lurdy
Kód zájazdu: 1277401
Cena od: 490 €
Príplatky od: 205 €
Pútnické zájazdy

Výber termínu

14.10.2023 3 dni Last Minute 490 € +205 € odlet: Bratislava letecká

Popis zájazdu

Program:
1. deň
odlet z Bratislavy do Lúrd alebo z Viedne do Toulouse v závislosti na termíne zájazdu. Transfer autobusom do hotela Lurdách, ubytovanie, prehliadka areálu (baziliky, podzemná Bazilika Pia X., kaplnky a Jaskyňa Zjavenia), účasť na organizovanom náboženskom programe, večera, ružencová pobožnosť a sviečkový mariánsky sprievod, nocľah.

2. deň
slovenská svätá omša v Jaskyni Zjavenia, raňajky, individuálna návšteva bazénov s lurdskou vodou. Premietanie videa o živote sv. Bernadety, ktorá v 14 rokoch zažila 18 zjavení Panny Márie oficiálne uznaných cirkvou. Zvesť o zjaveniach pritiahla do Lúrd pútnikov a boli zaznamenané zázračné uzdravenia. Mnohé boli uznané lekárskymi kapacitami ako vedecky nevysvetliteľné. Slovenská pobožnosť Krížovej cesty (výjavy a sochy v nadživotnej veľkosti), Eucharistická procesia s požehnaním, večera, ružencová pobožnosť, večerný sviečkový sprievod, nocľah.

3. deň
ranná slovenská svätá omša, raňajky, účasť na medzinárodnej svätej omši v podzemnej Bazilike Pia X. Prechádzka po stopách sv. Bernadety na miesta spojené s jej životom (mlyn, Cachot, hospic a farský kostol). Možnosť návštevy bazénov s lurdskou vodou a návštevy hradu týčiaceho sa nad mestom. Eucharistická procesia s požehnaním chorých, večera, ružencová pobožnosť a sviečkový sprievod, nocľah. Pri zájazdoch 9712* a 9715* je v podvečerných hodinách transfer na letisko a odlet z Lúrd do Bratislavy.

4. deň
slovenská svätá omša, raňajky, voľno, v závislosti od letových časov transfer na letisko do Toulouse a odlet do Viedne. Pri zájazde 9711 transfer na letisko Lurdy a odlet do Bratislavy.

Ubytovanie:
2 x (zájazdy 9712* a 9715*), resp. 3 x (ostatné zájazdy) v 3* hoteli priamo v centre Lúrd.

Stravovanie:
2x (zájazdy 9712* a 9715*), resp. 3x (ostatné zájazdy) polpenzia (raňajky a večere s vodou v karafe) formou švédskych stolov.

Doprava:
Letecká doprava Bratislava – Lurdy a späť (pri zájazdoch 9711, 9712* a 9715*). Pri ostatných zájazdoch Viedeň – Toulouse a späť.

Ostatné:
služby sprievodcu a sprievod kňaza, transfery autobusom z letiska do Lúrd a späť, náboženský program podľa popisu, DPH.

Povinné príplatky:
letiskové, bezpečnostné a servisné poplatky 199 €/os., City tax v hoteloch v Lurdách 3 €/os./noc.

Priplatky:
za 1/1 izbu 85 €/110 €. Dobrovoľný príspevok na areál v Lurdách 10 €/os.

Poznámky
Možnosť doplatenia obedov vrátane vody a vína v cene 8 €/obed. Na vyžiadanie zaistíme ubytovanie v 4* hoteli (za príplatok).

Lurdy

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:

Telefón:

Text: