Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 24,36 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,54 HRK
Turecká lira  EUR 28,92 TRY
Americký dolar  EUR 1,06 USD

Zobraziť všetky »

Po stopách sv. pátra Pia - pútnický zájazd

Destinácia: Taliansko, Apúlia (Puglia), San Giovanni Rotondo
Kód zájazdu: 1277402
Cena od: 550 €
Príplatky od: 199 €
Poznávacie zájazdy
Pútnické zájazdy

Výber termínu

01.10.2023 4 dni Last Minute 550 € +199 € odlet: Viedeň letecká

Popis zájazdu

Program:

1.deň odlet z Viedne do talianskeho prístavného mesta Bari, panoramatická autobusová prehliadka centra Bari (Duomo of San Sabino, jedinečná Bazilika Sv. Mikuláša, v ktorej je od roku 1087 svätcov hrob). Popoludní transfer autobusom do mestečka San Giovanni Rotondo - pôsobiska sv. pátra Pia, slovenská svätá omša. Ubytovanie v hoteli, večera a nocľah.

2.deň raňajky, prehliadka areálu, kde pôsobil v rokoch 1916 - 1968 sv. páter Pio – charizmatický kapucínsky kňaz, ktorý mal vyše 50 rokov na svojom tele ustavične stigmy. Celodenný náboženský program v San Giovanni Rotondo, počas ktorého uvidíte miesta spojené so životom a pôsobením sv. pátra Pia (prehliadka Baziliky Santa Maria delle Grazie a Baziliky sv. Pia, návšteva hrobu sv. pátra Pia). V Bazilike sv. pátra Pia bude náš kňaz celebrovať slovenskú svätú omšu a vo vonkajšom areáli absolvujete Krížovú cestu. V podvečer návrat do hotela, večera, nocľah.

3.deň raňajky, dopoludnie strávite v San Giovanni Rotondo, kde bude čas na osobné rozjímanie. Popoludní vás čaká výlet autobusom do Monte Sant´Angelo (pamiatka UNESCO). Slovenská svätá omša v jaskyni, kde sa v rokoch 490, 492 a 1656 zjavil archanjel Michal. Toto miesto bolo v minulosti navštívené tiež viacerými pápežmi a svätcami. Transfer autobusom späť do hotela, večera a nocľah.

4.deň raňajky, slovenská svätá omša v San Giovanni Rotondo celebrovaná našim kňazom, osobné voľno, v závislosti od letových časov transfer na letisko v Bari a odlet do Viedne.

Ubytovanie:
3 x v izbách s vlastným príslušenstvom (sprcha, WC) v 3* hoteli v oblasti San Giovanni Rotondo.

Stravovanie:
3 x polpenzia (raňajky formou švédskych stolov, večere servírované formou menu s tromi chodmi).

Doprava:
Letecká doprava Viedeň - Bari a späť.

Ostatné:
transfery a doprava podľa programu klimatizovaným autobusom, náboženský program podľa popisu, panoramatická autobusová prehliadka Bari, návšteva Monte Sant´Angelo, služby slovenského sprievodcu/kňaza počas zájazdu, DPH.

Povinné príplatky:
letiskové, bezpečnostné a servisné poplatky 199 €/os.

Priplatky:
za 1/1 izbu 120 €, transfer z Bratislavy na letisko Viedeň a späť 25 €/os.

PRI KÚPE ZÁJAZDU DO 15.03.2023, TRANSFER Z BRATISLAVY NA LETISKO VO VIEDNI a späť ZDARMA!

San Giovanni Rotondo

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:

Telefón:

Text: